Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Makowa

Makowa, Zamek Bierzgłowski, kujawsko-pomorskie

  • 528 000 zł
  • 107,50 m²
  • 4 911,63 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz

Skontaktuj się

Dom, ul. Makowa

Makowa, Zamek Bierzgłowski, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

528 000 zł

107,50 m²

4 911,63 zł/m²

Dom, ul. Makowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

528 000 zł 107,50 m² 4 911,63 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
981 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

981 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 528 000 zł (4 911,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 107,50 m² (80,10 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: surowy otwarty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2022
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: Keramzyt; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nierozprowadzone
  • Działka: 981 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym ,realizowany według projektu Dzierzba z garażem, postawiony na działce 981m2

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zamek Bierzgłowski (gmina Łubianka) w otoczeniu lasu,ulica przy której stoi nie jest przejazdowa.

Bardzo dobry dojazd do Torunia(bez korków) jak i do Bydgoszczy DK80

Powierzchnia całkowita domu to 107,50m2 , natomiast użytkowa 80.1m2 na którą składa się:

1. Wiatrołap 3,80

2. (...)

Agent

Bartosz

881 495...

881 495 067

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz

881 495...

881 495 067

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości